Jak wygląda nasza Fotobudka?

Maksymalna wysokość to 190 cm, ale możemy ją zmniejszyć i dopasować do wzrostu uczestników, gdyż składa się z 3 oddzielnych segmentów.

Foto Budka

Fotobudka to w dużym skrócie mobilne centrum fotograficzne, które potrafi samodzielnie robić i drukować zdjęcia. Wasze śmieszne fotografie uwiecznią wspaniałe chwile z wszelkiego rodzaju imprez lub eventów. Do naszej Fotobudki nie ma potrzeby wchodzić, wystarczy przed nią stanąć.

Aby każde zdjęcie miało wyjątkowy charakter do dyspozycji udostępniamy całą masę śmiesznych, kolorowych gadżetów takich jak okulary, kapelusze, peruki, maski, tabliczki ze śmiesznymi tekstami itp. Dodatkowo możesz wybrać tło, które najbardziej Ci się podoba.

Obsługa fotobudki jest banalnie prosta. Wybierasz śmieszny gadżet i ustawiasz się przed obiektywem. Następnie na ekranie dotykowym z podglądem na żywo naciskasz START i fotobudka wykonuje serię kilku zdjęć. Między kolejnymi ujęciami masz około 10 sekund przerwy na zmianę gadżetów, które rozłożone są na stole przed Tobą oraz wymyślenie kolejnej śmiesznej miny. Po zakończonej sesji odbierasz swoje wydrukowane zdjęcia z lewej strony budki.

Działamy na terenie całego kraju. Fotobudka świetnie nadaje się na imprezy takie jak: wesela, urodziny, imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, bankiety, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne, komersy, studniówki, pikniki, festyny, dni miast lub sylwester.

Ilość zdjęć jest nieograniczona. To Ty decydujesz na ile czasu wynająć fotobudkę. Czas liczymy od momentu wykonania pierwszego zdjęcia, a nie od przyjazdu na ustalone wcześniej miejsce.

Aby uczestnicy czuli się wygodnie na rozstawienie potrzebujemy prostokątne miejsce o wymiarach mniej więcej 4 x 3 metry.

Wybierz tło, które najbardziej Ci się podoba